Historie

Stará hospůdka

Dříve klasická venkovská hospůdka. S jednou místností jako výčep. Ve výčepu byla ještě kamínka, ve kterých se muselo v zimních měsících přitápět. Výčep byl propojen se sálem, ve kterém se pořádaly místní tancovačky. Hospůdka měla samozřejmě suché záchody, jak to dřív bylo. Do hospůdky vedlo pár schodů, jak je vidět na fotografii.

hospoda
wc a kuchyn

Jak to vše začalo

    V roce 1990 začala rekonstrukce objektu. Přistavěla se nová kuchyň, nové záchody, to byla samozřejmost a celý objekt se zvedl o jedno patro. Zrušily se půdní prostory a přestavěli se na jednotlivé pokoje. Dřívější sklepy s klenbami se zrekonstruovaly na vinárnu. Ani okolí nebylo vynecháno. Přistavěla se terasa, pro venkovní posezení v letních měsících. Konečně pro aktivní odreagování se vybudovaly dva tenisové kurty, hřiště na volejbal a basket. Návštěvníci našeho penzionu mají k dispozici venkovní bazén, který hojně navštěvují hlavně děti.

penzion
tenisove kurty

Rok 2007

Rok 2007 pro nás přinesl další velkou událost. Povedlo se dodělat velký projekt. Na jeho začátku stálo zbourání mařtale se stodolou, která již přestala plnit původní záměr. V další fázi projektu byl úkol vystavit na původním místě nový objekt penzionu na místě původní mařtale a na místě stodoli (další část projektu) krytý bazén se saunou a perličkovými koupelemi, garážemi a bytem. Tato část projektu ještě není hotová.

penzion novy
pokoj novy

 

Telefoní číslo: +420 376 382 593 | Mobil: +420 775 925 161 | E - mail: penzion.ujandu@seznam.cz